RondOm Podotherapeuten doet mee aan Meerhoven 24

Met twee sportieve teams van RondOm Podotherapeuten nemen wij deel aan Meerhoven 24 (7 september 2019). Dit is een 24-uur durende estafetteloop waarbij we geld ophalen voor Make-A-Wish Nederland.

Make-A-Wish Nederland vervult de allerliefste wensen van kinderen tussen de 3 en 18 jaar met een ernstige soms, zelfs levensbedreigende ziekte. Vorig jaar hebben wij € 4.800,00 kunnen doneren! De totale opbrengst van Meerhoven 24 was maar liefst € 72.191,00. Hiervan konden we heel veel kinderen gelukkig maken!

Ook dit jaar kunnen we alle bijdrages, groot of klein, gebruiken. Help je ons mee? Alvast heel erg bedankt namens het gehele team!

 

! Doneren? Klik hier: https://makeawishnederland.org/actie/1303/rondom-podotherapeuten-doen-mee-aan-meerhoven-24 !

 

23

 

Benieuwd naar de lopers van dit jaar en hun verhaal? 

 

Anouk Jannes: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/anouk-jannes

Lilian Coops: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/lilian-coops

Lotte Haverkorn: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/lotte-haverkorn

Sepp Mortelmans: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/sepp-mortelmans

Amke Pieksma: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/amke-pieksma

Sofie Depondt: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/sofie-depondt

Bram van Waes: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/bram-van-waes

Olaf Siegers: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/olaf-siegers

Koen Alenis: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/koen-alenis

Roel Ijpelaar: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/roel-ijpelaar

Dennis Swaans: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/dennis-swaans

Robin Jongbloet: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/robin-jongbloet

Tessa van Gerwen: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/tessa-van-gerwen

Judith Sol: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/judith-sol

Ellen Nuijten: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/ellen-nuijten

Jolan van Beekhttps://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/jolan-van-beek

Lukas Ramon: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/lukas-ramon

Arno Hermie: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/arno-hermie

Madeleine de Séré: https://rondompodotherapeuten.nl/medewerkers/madeleine-de-sere

 

Vrienden van RondOm Podotherapeuten

Ook lopen er dit jaar een aantal goede vrienden van ons mee: 

Ilse Hunting

Bart van der Voort

Rob Schouten

werken bij rondom?

Meewerken aan het verbeteren van iemands leven met behulp van podotherapie?

Kom werken bij RondOm! Bekijk onze vacatures en solliciteer direct.